Reply on: 810zssk #143166:
tam je to trochu zložitejšie ako že zvýšim cestovné, upravovalo sa len raz a to v r. 2007. Hoci osobne si myslím, že malo zostať na tej úrovni, na ktorej bolo do toho 1. marca 2007. Tradične na lanovke sú najväčšie tržby v jarných mesiacoch (marec - máj) a jesenných (september - október). To, že v lete a v zime je ich menej, je taká bratislavská anomália, ale aj to má svoje dôvody... propagácia prakticky nulová a podobne. Každopádne neviem či toto je vhodná téma na toto fórum, je to na dlhú debatu.
810zssk
1. My urcite nie. Ani by som v tom nevidel zmysel.
2. Vsade zrejme nie. Zial.
3. zmenymhd@dpb.sk - tam ti budu vediet odpovedat najlepsie.. ale riesenie by som skor videl v skolskom spoji ak by si to MC, alebo skola platila