Reply on: Turbo #14220:
Teda nebude to ani nahodou skor, nez vstupime do EU, ked to chapem dobre. (Za termin vstupu pocitam rok 2004.)Len preto, ze Presov furt uvazuje o 21Tr, ale nechce sa mu platit homologizaciu. Ale ked ju nebudete robit vy, pockame si na EU
Vcera som bol tiez komplet Man in Black, ale dnes som pestrejsi... hneda osuchana kozenna bunda, a spinavotmavozlte nevyrazne tricko.
.
m@rtin
Můj názor na Superb v. Passat je ten, že za stejné peníze jako Passat dostanu daleko luxusnější a prostornější limuzínu. A označování vozidel podle časopisů má svůj řád. Pakliže vozidlo překročí ty ta ty rozměry dostává se o třídu výš.
O problémech otevření dveří za jízdy nevím. Každopádně Karosy 900 mají blokovaný rozjezd s otevřenými dveřmi. I já to považuji za slabinu Karosy, ale po technické stránce a ne už po stránce atraktivnosti pro cestující.
Andrej:
Já jsem psal, že Citybus do Bratislavy je blbost. A pokud by byl Solaris vyráběl v ČR bral bych ho i já, ikdyž se mi nelíbí. Po technické stránce je lepší než Citybus.
Položím ti poslední otázku: Ačkoliv je směrodatný, to co uvádí výrobce, tak se ptám. Jak je možný, že Karosa B941E má kapacitu 150 cestujících a Karosa B961 při nezměněném obsahu plochy pro stání má kapacitu o 17 cestujících víc? To je divné že?
Nic víc jsem tím nechtěl napsat. A pokud jsi byl nespokojený se Citybusem, tak je to pouze tvá věc a nic proti tomu nemám, jen jsem chtěl uvést na pravou míru, že KB Citybus má stejnou kapacitu jako všechny dnes vyráběné KB NPA +-5 cestujících.
Pokud jsem tě naštval, omlouvám se. Mě zase štve, když se V BA jezdí v autobusech připomínající vraky a pohrdá se nebo vysmívá tomu, že Karosa 900 je špatná. Toť vše.
K Martykovy. Chová se nejenom ke mě jako hulvát a jeho agresivní výpadky proti komukoliv, kdo má jiný názor jsou mi velice známé. Je to člověk, který nenávidí všechno, co je spajto s Karosou, protože to považuje za bandu úplatkářskou, která likviduje trolejbusový provoz. Jízda v automobilu za Karosou je pro něj utrpením. Já tento názor považuji za zcestný a naprosto smýšlený. Bohužel, člověk s jiným názorem je u něj magor a chce se mu z něj zvracet. Opravdu chválihodný výrok na 38. letého člověka. Je zajímavé, že mu nevadí Solarisy, které se nepřímo podílejí na likvidaci tramvajové dopravy v Košicích.