co sa to deje s DP?? videl som 7733+34 na 7... cistucka, vylestena, jednoducho NAAAADHERNAAAA ... nebodaj opravili umyvaciu linku?
:o) (alebo ma LEN novy lak?)
:o) (alebo ma LEN novy lak?)
:o) (alebo ma LEN novy lak?)
Prosím Vás už tu nerozoberajte tú nehodu NEVIDÍTE ŽE SOM V ŠOKU???
Riko
však hej, my ho súdiť nebudeme, ale niektorí profesionáli jazdiaci niekoľko rokov podceňujú v svojej bohorovnosti všobecné zásady bezpečnosti a možno sa to v tomto prípade vypomstilo ak teda nebola na vine technika, čo nevylučujem a tým pádom by bol vodič nevinný