Kua preco Méďa dávajú namiesto kĺbakov???? To je rovnako dobrý nápad ako dať SOR-y namiesto krátkych busov. Co vam sije??? Méďa treba dať na linky kde nestacia krátke ale dlhe su privelké. Kapito??? napr. v spicke na 91 alebo 56 alebo 50 alebo 70 alebo alebo.....
Vladimír
M@rtin: Teba len upororním, že ani Solaris sa neopravuje kladivom, ale odbodbnými postupmi ako si ich popísal pri CityBusoch a Mercedesoch.
Stará doba sa jednoducho skončila, s tým sa treba zmieriť. Kto chce nový bus, musí sa vedieť oň postarať.