Reply on: BMko #128013:
zmylil som si ulice, Vrakunska cesta, namiiesto Starej Ivanskej
. Teraz je len otázkou (však dnes je ten deň otvorených dverí na magistráte) prečo projektant vybraný nebol, keď aj tak všetci vieme kto to bude a kto to potom postaví.
) takze v urcitej negativnej suhre nahod sa ti moze pritrafit to ze aj ked sa tohto budes drzat tak ta ten vlak naberie...
MiroBA
Tak to je smutné, že sa zrejme len čaká na to kedy aj tam bude 20mrtvych a vela zranených. 61čkou chodí dosť ľudí. Inak
ako je tam vlastne vedená hlavná cesta?
Z Trnavskej pokračuje Vrakunskou alebo Ivanskou?