Reply on: SWTC #127926:
Myslíš si, že tie závory sú len tak mirnix-dirnix prenosné?
možno trepnem somarinu, ale zabezpečenie pri zvaráčaku je made in ZSSR a zabezpečenie na Ivanskej je AŽD made by ČSSR, neviem či sú kompatibilné, odhliadnúc od toho, že prenášať staré plesnivé závory by asi bolo troška kontraproduktívne
S499.1023
Ospravedlňujem sa, že som sem napriek záväzku vstúpil ale to, čo ste tu koloektívne nazvracali o nehode vlaku s autobusom, už presahuje všetky medze a zhadzuje túto diskusiu na úroveň nejakej diuskusie na topkách. Najmä Gagarin Tomík je zrelý na pár faciek a DunčoTr si udržiava stabilnú slabomyseľnú úroveň.