Reply on: S499.1023 #127935:
a este dodam, ze sa tu zrazu vyrojilo vela novych uzivatelov ? Podla mojho nazoru by stacili semafory na tej krizovatke (samozrejme nejakym sposobom zosynchronizovane so zelecnicnym priecestim) ?
)
S499.1023
Ospravedlňujem sa, že som sem napriek záväzku vstúpil ale to, čo ste tu koloektívne nazvracali o nehode vlaku s autobusom, už presahuje všetky medze a zhadzuje túto diskusiu na úroveň nejakej diuskusie na topkách. Najmä Gagarin Tomík je zrelý na pár faciek a DunčoTr si udržiava stabilnú slabomyseľnú úroveň.