Reply on: SWTC #127926:
Myslíš si, že tie závory sú len tak mirnix-dirnix prenosné?
možno trepnem somarinu, ale zabezpečenie pri zvaráčaku je made in ZSSR a zabezpečenie na Ivanskej je AŽD made by ČSSR, neviem či sú kompatibilné, odhliadnúc od toho, že prenášať staré plesnivé závory by asi bolo troška kontraproduktívne
GlEx
Jediný primitiv mi zde příjdeš ty, a to těmi svými ubohými narážkami, inteligentními nápady a odhadováním rychlosti vlaků na přejezdu "je tam 50, ale vlaky jezdí i 110" ?