Reply on: 21Tr #127861:
Na to, že si zo železničiarskej rodiny, si v oblasti železnice sprostý úplne rovnako ako v iných oblastiach, ak nie sprostejší.110 tam síce nie je, ale inak je to zmes žvástov: Cez stanice sa môže jazdiť podľa miestnych pomerov ja 160 a na ÚNS to nie je kúsok.
Idiot.
)
Z
My, ktorí vieme, aké je mať zodpovednosť za voz aj ľudí, by sme mali byť ticho vďační a nie primúdri...nevieš, u koho môže čierny peter skončiť nabudúce...
Iba toľko - a prepáč, ak som bola príliš osobná. ?