http://bratislava.sme.sk/c/4197120/tesar-most-zije-z-rezervy.html
„V roku 2002, po tom, čo do piliera narazil rakúsky remorkér. Vtedy po ňom dva týždne nepremávala doprava a kolaps to nespôsobilo. Pritom ešte neexistoval Most Apollo.“
?
„V roku 2002, po tom, čo do piliera narazil rakúsky remorkér. Vtedy po ňom dva týždne nepremávala doprava a kolaps to nespôsobilo. Pritom ešte neexistoval Most Apollo.“
?

hoppusmark01
toto som ja nepovedal. To povedal geodeath.. Ja nemam nic proti zastaveniu blizko za inym vozidlom, ta diskusia sa zvrhla az geodeathovymi prispevkami na tieto 2 cm..
Mne islo o to, ze ten vodic neskoro brzdil.. Na zastavke pred nami stal uz jeden autobus, my sme uz tiez boli takisto v zastavke, a "nas" vodic zacal brzdit az takmer v zastavke, samozrejme prudko, uz som mal pocit, ze to neubrzdi..
Cize mne nevadi, ak ma odstup hoci aj tie 2 cm pri stati za inym vozidlom, mne vadi ak neskoro brzdi, lebo vtedy sa moze stat, ze neubrzdi, a dojde k nehode.
No ale samozrejme pri jazde odstup treba dodrzovat, to je nieco ine..
Cislo autobusu zverejnit neplanujem.. ?