ahojte v dúbravke sme dve hodiny márne čakali na autobus Linky 34 . a ani iné dni linka 34 často nechodila. čím to je?
K veci - ako daleko za BA? Ja som myslel vyjazd na D1 a ten od centra nie je o moc vzdialeny oproti Petrzalke. Navyse tam sa moze vybudovat elektrickova doprava a bude aj fantasticka dopravna obsluznost (blizko letiska, dialnice, NS MHD).
Solider
Hala musí byť vybudovaná do jesene - zimy 2010, vtedy sa má konať nejaký turnaj, a potom samozrejme apríl - máj 2011 hokejové majstrovstvá sveta.