Pre porovnanie:
zastávka električiek vo Wroclawi:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=229645&page=32
zastávka električiek v Bratislave(Trnavské mýto):
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.ron-del.net/ba/03-08-21_zimak_1.jpg&imgrefurl=http://www.ron-del.net/index.php%3Fco%3D1%26sub%3D9%26kat%3D92%26detail%3D2646&h=421&w=500&sz=82&hl=cs&start=106&um=1&tbnid=uu64hOc0ViKyfM:&tbnh=109&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3DTrnavsk%25C3%25A9%2Bm%25C3%25BDto%26start%3D90%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dcs%26sa%3DN
Môj komentár k tomu: môžeme sa hanbiť
?
zastávka električiek vo Wroclawi:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=229645&page=32
zastávka električiek v Bratislave(Trnavské mýto):
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.ron-del.net/ba/03-08-21_zimak_1.jpg&imgrefurl=http://www.ron-del.net/index.php%3Fco%3D1%26sub%3D9%26kat%3D92%26detail%3D2646&h=421&w=500&sz=82&hl=cs&start=106&um=1&tbnid=uu64hOc0ViKyfM:&tbnh=109&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3DTrnavsk%25C3%25A9%2Bm%25C3%25BDto%26start%3D90%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dcs%26sa%3DN
Môj komentár k tomu: môžeme sa hanbiť
?
Z
Dnes pri ceste 95kou, ktorá praskala pod balíkom už na svojej druhej zastávke, som zhodnotila všetku tú úbohú žalosť, v ktorej v zimnom období cestujem denne. ? 435ky, ktoré DPB má, poznám od novoti, všetky, kus za kusom. Je jasné, sú to stroje, ktoré slúžia a prirodzene odchádzajú. Ale neadekvátne suplovanie bez akejkoľvek obnovy vo vozovom parku sú výsledkom onej spomínanej žalosti... 4846, s ktorým som šla dnes ráno. Býval to Pán voz. Dnes - ako aj z 80% ďalších - je z neho studené, smradľavé približovadlo, s lepkavými sedačkami, pofixkované, špinavé, vŕzgajúce, rozbité...A bude musieť vydržať ďalších x rokov... Že je masívny odliv cestujúcich? Čuduje sa niekto? ?