Reply on: Ámos #100335:
Ako prepáč, ale o tej novej električke NIČ nevieš. Ako teda môžeš vediéť, že za tú sumu mohli mať lepšie stroje? Môžeš uviesť konkrétne nejakú inú električku spĺňajúcu podmienky 100% nízkej podlahy, 100% adhézie a 100% voľne otočných podvozov v cene nižšej, než 68 mil. CZK / 30 m?
riesilo by to aj domacich aj cudzincov... a ide sem aj linka z HLST
Sommelier
Pri prestavbe štýlom likvidácia predstavby a následné hĺbenie pod ňou prinesie značné obmedzenia.
Koľkí posudzovatelia image sa vyjadria negatívne o predstavbe ? Alebo sa zamyslím nad nájomníkmi...