Reply on: Beus #43636:
Budúci rok by chcela I.P.R. začať s prestavbou Predstaničného námestia. Potom bude mať DPB čas dva roky na kompletku od Šancovej po Radlinského, keďže na Hl. stanicu nič jazdiť nebude.Myslím, že ten zvršok ešte 1,5 roka vydrží.
