Zastávka Pod hájom prešla rekonštrukciou

Trolejbusy oddnes zastavujú na zrekonštruovaných nástupištiach zastávky Pod hájom.

Od pondelka 11. októbra zastavujú všetky spoje MHD na čerstvo zrekonštruovaných stanovištiach zastávky Pod hájom. Nástupištia zastávky Pod hájom boli zrekonštruované v rámci druhej etapy modernizácie zastávok MHD, do užívania bola už skoršie odovzdaná zrekonštruovaná zastávka Komenského, rekonštrukcia, príp. výstavba zastávok Mateja Bela a Hôrecká stále prebieha. V budúcnosti by mala tiež pribudnúť aj nová zastávka v blízkosti križovatky ulíc Obvodová a Bajzova.

Všetky zastávky ktoré prechádzajú rekonštrukciou počas druhej etapy sú vybavené povrchom z liateho betónu, kasselským obrubníkom umožňujúci pristavenie vozidla až tesne ku hrane, skleneným prístreškom s typizovaným označníkom a odpadkovým košom. Nevidiacich cestujúcich takisto navádzajú do priestoru predných dverí špeciálne drážkované dlaždice.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.