Informácie o zmluvnej doprave Kia už aj na imhd.sk

Cestovné poriadky, prepravný poriadok, cenník cestovného či prehľad odchodových stanovíšť zmluvnej dopravy Kia Slovakia s.r.o. nájdete už aj na imhd.sk.

Všetky informácie o zmluvnej doprave spoločnosti Kia Slovakia s.r.o. sú už dostupné aj na webe imhd.sk Žilina. Na jednom mieste je po novom možné nájsť všetky potrebné informácie k cestovaniu zmluvnými linkami, od cestovných poriadkov až po schému jednotlivých nástupíšť pred výrobným závodom.


K rázcestníku sa dostanete jednoducho pomocou menu "Užitočné informácie - Zmluvná doprava Kia". Po otvorení ponuky si môžete prezerať nasledujúce kategórie:

  • Všeobecné informácie
  • Cestovné poriadky
  • Mapu stanovíšť
  • Cenník cestovného
  • Prepravný poriadok

Upozorňujeme, že cestovanie všetkými linkami zmluvnej prepravy je naďalej podmienené vlastnením zamestnaneckej karty Kia Slovakia s.r.o., ktorou si je každý cestujúci povinný pri nástupe evidovať nástup.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.