Informácie o zmluvnej doprave Kia už aj na imhd.sk

Cestovné poriadky, prepravný poriadok, cenník cestovného či prehľad odchodových stanovíšť zmluvnej dopravy Kia Slovakia s.r.o. nájdete už aj na imhd.sk.

Všetky informácie o zmluvnej doprave spoločnosti Kia Slovakia s.r.o. sú už dostupné aj na webe imhd.sk Žilina. Na jednom mieste je po novom možné nájsť všetky potrebné informácie k cestovaniu zmluvnými linkami, od cestovných poriadkov až po schému jednotlivých nástupíšť pred výrobným závodom.


K rázcestníku sa dostanete jednoducho pomocou menu "Užitočné informácie - Zmluvná doprava Kia". Po otvorení ponuky si môžete prezerať nasledujúce kategórie:

  • Všeobecné informácie
  • Cestovné poriadky
  • Mapu stanovíšť
  • Cenník cestovného
  • Prepravný poriadok

Upozorňujeme, že cestovanie všetkými linkami zmluvnej prepravy vrátane liniek 25 35 je naďalej podmienené vlastnením zamestnaneckej karty Kia Slovakia s.r.o., ktorou si je každý cestujúci povinný pri nástupe evidovať nástup.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.