Trolejbusové linky budú premávať len do cca 14:00, odkedy ich nahradí nočná linka 50, autobusové linky nebudú v prevádzke medzi cca 18:00 a 21:00.
Na Štedrý deň, v pondelok 24. decembra 2012 budú linky mestskej dopravy premávať podľa cestovných poriadkov pre sobotu, nedeľu a sviatok. Trolejbusové linky budú v prevádzke len do cca 14:00, odkedy ich nahradí nočná linka 50, autobusové linky nebudú premávať medzi cca 18:00 a 21:00. Linka 99 nebude v prevádzke celý deň.
Prehľad ukončenia, resp. prerušenia premávky jednotlivých trolejbusových a autobusových liniek (číslo linky, posledný odchod):
- linka 3
- 13:22 zo zastávky Solinky, Jaseňová do centra a späť na Solinky;
- linka 4
- 13:17 zo zastávky Vlčince, Fatranská do centra a cez Solinky na Vlčince;
- linka 5
- 13:38 zo zastávky Vlčince, Fatranská na Solinky,
- 13:39 zo zastávky Solinky, Jaseňová na Vlčince;
- linka 6
- 13:45 zo zastávky Hájik, Stodolova na Vlčince,
- 13:50 zo zastávky Vlčince, Matice slovenskej na Hájik;
- linka 7
- 12:15 zo zastávky Hájik, Stodolova na Vlčince,
- 12:54 zo zastávky Vlčince, Sv. Cyrila a Metoda na Hájik;
- linka 14
- 13:27 zo zastávky Vlčince, Matice slovenskej cez Solinky do centra a späť na Vlčince;
- linka 21
- 18:05 zo zastávky Bánová, Colnica do Považského Chlmca,
- 18:31 zo zastávky Považský Chlmec, Bytčianska do Bánovej;
- linka 22
- 18:20 zo zastávky Brodno do Bytčice,
- 18:13 zo zastávky Bytčica do Brodna;
- linka 24
- 18:01 zo zastávky Trnové, Magočovská po Železničnú stanicu,
- 18:05 zo zastávky Strážov, Priehradná po Železničnú stanicu,
- 18:30 zo zastávky Železničná stanica do Trnového;
- linka 26
- podľa cestovného poriadku;
- linka 27
- 18:36 zo zastávky Hurbanova do Zástrania,
- 18:10 zo zastávky Zástranie, Jakubská po Hurbanovu;
- linka 29
- 16:34 zo zastávky Železničná stanica do Žilinskej Lehoty,
- 17:04 zo zastávky Žilinská Lehota k železničnej stanici;
- linka 30
- 16:53 zo zastávky Železničná stanica do Vrania,
- 17:07 zo zastávky Vranie, Vrania po Železničnú stanicu;
- linka 31
- 18:12 zo zastávky Hurbanova do Mojšovej Lúčky,
- 17:26 zo zastávky Mojšova Lúčka, Rybné nám. po Kvačalovu, Dopravný podnik.
Prehľad spojov jednotlivých autobusových liniek po prerušení ich prevádzky (číslo linky, odchody):
- linka 21
- 21:05, 22:06 zo zastávky Bánová, Colnica do Považského Chlmca,
- 21:36, 22:32 zo zastávky Považský Chlmec, Bytčianska do Bánovej;
- linka 22
- 21:20, 22:35 zo zastávky Brodno do Bytčice,
- 20:48, 22:07 zo zastávky Bytčica do Brodna;
- linka 24
- 21:15 zo zastávky Trnové, Magočovská po Železničnú stanicu, 22:05 do Strážova,
- 21:40 zo zastávky Železničná stanica do Trnového,
- 22:36 zo zastávky Strážov, Priehradná po Železničnú stanicu;
- linka 27
- 20:36 zo zastávky Hurbanova do Zástrania,
- 22:10 zo zastávky Hájik, Stodolova do Zástrania,
- 21:10 zo zastávky Zástranie, Jakubská na Hájik, 22:48 po Hurbanovu;
- linka 29
- 20:34, 22:24 zo zastávky Železničná stanica do Žilinskej Lehoty,
- 20:59, 22:46 zo zastávky Žilinská Lehota k Železničnej stanici.
Predĺžená premávka nočnej linky 50:
-
- 14:00, 14:40, 15:25, 16:00, 16:45, 17:30, 18:45, 19:45, 20:45, 21:30, 22:20 a ďalej podľa štandardného cestovného poriadku zo zastávky Železničná stanica cez Vlčince a Solinky na Hájik,
- 14:45, 15:25, 16:10, 16:45, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:15 a ďalej podľa štandardného cestovného poriadku zo zastávky Hájik, Stodolova cez Solinky a Vlčince k železničnej stanici,
- mimoriadne spoje zastavia v smere z Hájika medzi zastávkami Spanyolova, nemocnica a Železničná stanica navyše aj na zastávke Polícia.
O 18:10 bude vypravený mimoriadny spoj (predovšetkým) pre účastníkov evanjelickej služby Božej od Evanjelického kostola na Ulici Martina Rázusa k železničnej stanici, na Vlčince a Solinky.