Skôr ma zaujíma aký motor, prevodovku, či klimatizáciu si DPMŽ vysúťažil. Tieto info by mali byť súčasťou prílohy zmluvy, len tá príloha akosi zverejnená nebola... ?
Vybavenie by malo byť prispôsobené DP, keďže dvaja pracovníci Solarisu strávili s prekladateľom a vedením podniku celý deň. Doslovne. čo sa týka pohonu, normálny diesel.
V Košiciach horelo viacero Solarisov Urbino 15 (zopár menej, zopár viac), či hromadne odchádzali motory na 18 III a aj napriek tomu, všetky boli prevádzkované bez iných väčších problémov až do zaradenia nových SORov NB 12 a NB 18, vďaka ktorým už niektoré boli odstavené z prevádzky alebo odpredané (18 III). Zvyšok stále jazdí, aj napriek tomu, že momentálne všetky prevádzkované Solarisy sú už buď na hranici životnosti alebo už za ňou. ?
A pravdupovediac, neviem o nikom, kto by na ne iba vyslovene nadával.
Je len veľká škoda, že sa akosi stále taja konkrétnejšie info o výbave a pohone tých žilinských...
Mňa v tých dokumentoch zaujala skutočnosť, že zatiaľ čo jeden uvažuje s bezplatnou MHD, druhý spomína zavádzanie internetového predaja PCL a nárast počtu automatov. ?
Nemôžeš veriť všetkému, čo v médiách uvedú. Obzvlášť, keď vtedajšie vedenie podniku nebolo Solarisom naklonené. Inak, predmetný článok je z roku 2008 a dodnes až na jeden dva krát zhorený, sú všetky vozidlá prevádzkované.
Ak dobre hľadám v tejto diskusii, tak som nenašiel info od voze 56. Asi týždeň po spustení linky 67 bol voz 56 odstavený, hlavným dôvodom je korózia (plechy ktoré držia strechu,"rozchádzanie" podlahy...) Je odstavená na košickej pred vozom 113. Ktoré vozy v súvislosti s príchodom 5 nových Solarisov tipujete na vyradenie?
Za mňa: 101,104,97,56,89?
Ktorý z vozov je na tom lepšie - 93 či 97?
Neviete niekto ako je to s dodaním nových autobusov? Nemali byť už dodané? Dik
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Tomáš16