Reakcia na: Valec #1928:
Trošku si to zjednodušil, zachádzajú tam všetky trolejbusy. Na vysvetlenie L1 sa tam otáča a vracia sa späť na Kvačalovu a L5 tam má konečnú a po otočení na manipulačnej stope vychádza ako L15 späť. Takto sa točí na strednom okruhu stále. Autobus L2 zachádza na Ul. MS a autobus L28 nezachádza, ide priamo na Fatranskú a Rosinskú.

Papyr
Dneska cakam na priamy spoj, ktory mi ide 2x do hodiny.
Minimalne cakanie = 0, maximalne = 30.
Potom pockam na jediny spoj, ktory tadeto ide, a chodi kazdych 8 minut, na nejakej zastavke prestupim na inu linku, ktora chodi raz za 10 minut.
Minimalne cakanie = 0, maximalne = 18.
Ale zase neprehanajte a hlavne nekladte Prahu ako vzor - ja tu zijem a teda velmi vzorove sa mi to nezda, tu nejde o to, aby isla po kazdej ulici pokial mozno iba jedina linka s nizkym intervalom, ale o to, aby vsetky autobusy boli iba navozom na metro (ktore sa takto zaplni), a tak ludia MUSELI prestupit, co nie je uplne to iste.