Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Dispecer #23130:
Pokial viem tak jediné prevádzkované vysokopodlažné vozidla sú kĺbové karosy a tie sú len výnimočne nasadzované na t-busové linky v prípade mimoriadnej situácie. A áno autobusy, nízkopodlažné občas bývajú nasadzované na t-bus linky. V poslednom čase bývajú cez víkend často nasadzované autobusy na linky trolejbusov.
Reakcia na: jack02 #23129:
V novej verzii webu preberáme dáta priamo od dopravcov (neprepisujeme ich ručne sami, ako doposiaľ). Ikonka a informácia o tom, že všetky spoje sú zabezpečované nízkopodlažným vozidlom, sa zobrazí automaticky, pokiaľ majú všetky spoje poznámku bezabriérovosti.

Zdá sa, že u trolejbusových liniek DPMŽ spoje v dátach neeviduje ako bezbariérové. Preto sa to nezobrazuje. Budeme to s nimi konzultovať.
Reakcia na: jack02 #23129:
Sú na nejakej trolejbusovej linke v súčasnosti bežne nasadzované vysokopodlažné vozidlá (resp. autobusy, keďže DPMŽ už bežne 14/15 Tr nevypravuje)?
Dobrý deň bolo by fajn keby sa pri všetkých trolejbusových linkách ukazovalo že sú zabezpečované nízkopodlažnými vozidlami ako to má napríklad v CP aj DPMŽ. Ďakujem.
Reakcia na: lumbert #23127:
Skontroluj, už by to malo byť OK. Ďakujem.
Všimli ste si, že zobrazuje zo zastávky Železničná stanica zobrazuje iba odchody jednej linky?
ja si myslím, že Žilina má najmodernejšie vozový park na celom CZ / SK
Reakcia na: JurajZaTn #23123:
Oveľa prozaickejší dôvod: Ako nová linka s číslom mimo predpokladaného autobusového radu (20 - 49) nemala na webe iMHD definovaný farebný štýl. A linky bez definície farby sa automaticky zobrazujú šedé.

Na novej verzii webu sa už zobrazuje rovnako ako ostatné bus linky (áno, tiež som práve zistil, že sa nám tam nezobrazujú jej odchody, idem riešiť).
Reakcia na: kvorka #23120:
Mozno preto, ze to je jedina linka, ktora nejazdi iba po uzemi mesta, ale spaja Zilinu so susednou obcou MOJS.
Reakcia na: kvorka #23120:
Snáď kvôli rôznym sezónnym režimom v ktorých jazdí.
V čom je linka 67 zvláštna že je tu na imhd vyznačená šedou?
Reakcia na: DeniSs #23117:
Žiadna linka, žiadna zastávka, je to prístrešok, kde bude umiestnený automat na zaplatenie žetónov, pri výjazde z parkoviska.
Zdravím,

chcel by som sa opýtať, či vie niekto o tej novej pripravovanej MHD zastávke oproti fakulte riadenia informatiky, na Fatranskej ulici.

Ktorá linka to má obsluhovať a kedy 🙂

Vďaka.
Reakcia na: JurajZaTn #23114:
Super fotky, parada
Úspešná skúšobná prevádzka parciálnych trolejbusov

http://www.dpmz.sk/n684/

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.