Reakcia na: zoZa #6086:
LOL! ? Este by som doplnil "Ucastnici programu Piju dost maji slevu na nadstandardni pokoj, az budou hospitalizovani s cirhozou, ucastnici programu Chlastam maju narok na rakev zdarma"

(1100 piv mesacne = 36 piv denne = zhruba 2x prekrocena smrtelna davka)
Valec
Ad. k zrušeniu linky 7/17 (musím priznať, že dodnes neviem, ktorá akým smerom ide). V poslednej dobe sledujem, že z L7 ráno veľa školákov vystupuje na zastávke Poľná. A keďže chvíľu pred ňou ide prázdnejšia L4, tak nepredpokladám, že by títo cestovali od Polície, ale z Hájika alebo Závodia. Takže ani na nich by sme nemali zabúdať.
Inak ešte sem hodím jeden návrh Tb linkového vedenia, ktorý ešte nie je dopracovaný, ale aj tak. Jediné čo by pri ňom bolo treba dobudovať, je chýbajúce obratisko na Solinkách.
L1 (cintorím - Kvačalova -) Rondel - ŽST - Košická - Vlčince - ŽU - Solinky (môže byť aj okruh) 15/30/15//30
L3 súčasná trasa 7,5/20/10//20
L4 súčasná trasa 15/15/15//30
L5 Solinky - Štúrovo nám. - Vlčince 20/20/20//30
L6 Hájik - ŽST - nemocnica - Carrefour 15/30/15//30 (v rannej špičke možno potiahnuť až na Vlčince)
L7 Hájik - Hliny - Solinky - ŽU - Vlčince 15/30/15//30
Získame priame spojenie odvšadial všade, možnú vzájomnú koordináciu L1/L4, L4/L7 a L6/L7, akurát pri ŽU nemožno linky koordiovať.