Reakcia na: Valec #238:
Mne sa voziť netreba, ja sa City busmi vozím každý deň
Ale je pravda, že by som ocenil možnosť nazrieť do interiéru, aby som zistil, čoho všetkého sa restyling dotkol. Ale ak to nevyjde, žiadna tragédia - veď Žilina nie je tak ďaleko.

Sarko
Inak aj keď to s MHD nesúvisí, pri návšteve v Žiline túžim ešte po jednom - zaplávať si v Mestskej krytek plavárni na Bôriku, kde sa nachádza 50 m olympijský bazén, ktorý bol svojho času prvý v býv. Československu. Týmto Žilina neuveriteľne predbehla aj hlavné mesto Prahu. ? Kým v Žiline sa dalo plávať v 50 m bazéne už v roku 1963, v Prahe až o celé dva roky neskôr.