Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Pedro69 #20834:
Z čoho plynie Tvoj pocit oprávnenia stanovovať, kto sem má písať a kto nie?
Reakcia na: Vodič #20833:
Na Kvačalovu či na Košickú?
Reakcia na: Pedro69 #20834:
No, vo všetkých vozidlách dopytové otváranie nie je ani v mestách, ktorých podniky si spomínal... ? Mimochodom, z nižšie umiestneného odkazu s fotkami je celkom dobre vidno, že nové 31 Tr dopytovým otváraním dverí vybavené sú. ?
Pevne verím, že nové vozidlá bude mať dopytové otváranie dverí a zavedie sa aj na ostatných karosách prípadne sa doplní aj na staré trolejbusy ako to je v DPB, DPMK a DPMP. Je podla mňa choré, aby sa vodiči MHD v lete mihli prázdnou zástavkou a v zime, keď je zástavka MHD prázdna a žiaden cestujúci nevystupuje zastaví na zastávke a stojí tam aj 2 min v prípade nadčasu s otvorenými dvermi. V prvom rade by sem mali písať Žilinčania a iní cestujúci a hlavne všetky zlé stánky, aby ich mohol DPMŽ vyriešiť v čo najkratšom čase a nie vodiči a ich známi
Do pozornosti! Zajtra to jest 2.11.2012 pride do Ziliny prvy novy trolejbus......:)))
vcera som videl tahat tatrou 236 popod bernolakovu z kosickej...asi ju chcu zase spojazdnit...
Reakcia na: Majo #20829:
Keby tu zavítal niekto z Ostravy možno by vedel cenu Bogdanu. Zatial asi jediný, kto kúpil vozidlo z ,,východu,, je asi Puchov.
Reakcia na: Mongolec #20828:
No neviem, či by som chcel niečo od Belkommunmašu. ElektroLAZ aj Bohdan v pohode, ale Belkommunmaš... V Belehrade mali počas mojej návštevy tento rok odstavený skoro všetky kĺbaky od nich kvôli závade na náprave. Tak či tak sú všetky špekulácie už zbytočné.
Reakcia na: Majo #20825:
Trochu odbočím od témy, ale ostanem pri východnej produkcii. Podľa článku s odkazom nižšie stojí Vitovt (Belkommunmash) len cez 173 tis. € a podľa iných stránok dokáže tento typ prejsť 5 km na baterky.

http://www.baltictimes.com/news/articles/26568/
Reakcia na: Majo #20826:
Ako v Banskej Bystrici majú poťahy aj v Hradci Králové a v Spišskej Novej Vsi (autobusy). Žilinské budú podľa fotiek bližšie k banskobystrickým - tmavomodré, čierne, možno tmavozelené?
Reakcia na: OBUS #20812:
Presné ceny článkového ElektroLAZu neviem, ale zrejme bude lacnejší, než čokoľvek vyrábané v EÚ. Mal som tú česť viezť sa ním v Kyjeve a Donecku a pocity vo mne to vozidlo zanechalo len pozitívne. Tichý chod, dobré jazdné vlastnosti, pekný a prakticky vyriešený interiér s dostatkom bezbariérovo dostupných sedadiel, vydarený vonkajší design. To isté platí aj pre 12-metrovú verziu.
Reakcia na: Mongolec #20806:
Tie poťahy sedadiel budú asi rovnaké ako v BB a PO: http://imhd.sk/bb/galeria-media/1798/skoda-30-tr-sor.html?#76645-Interier-3012 .
Reakcia na: TeBeCe #20822:
možno nejak tak ako Prešovské alebo Bystrické vozy, tá čelná maska ja ozaj škaredá
Reakcia na: milan001 #20820:
mal by radsej vyzerat ako tank?
Aktuálne info na stránkach plzenských trolejbusov. V testovaní druhé vozidlo.

http://www.plzensketrolejbusy.cz/zkousenetrolejbusy/skoda-31-tr-zilina.php
Reakcia na: Valec #20813:
veru, pôsobí takým hračkársko-umelým dojmom
Reakcia na: tux #20818:
4/5 237 (243)
1/1 224
5/1 211
5/2 215
5/3a 216
5/4b 222
5/5b 217

4/1 239 (238)
4/2 233
4/3 241
4/4 226
4/5 243
4/7 228

7/2 235(242)

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.