Reakcia na: Andres28 #17405:
Vidno že sa nezvynáš:"tým by sa skvalitnila doprava vo viacerých smeroch- vozový park, zlepšenie nadväzností"
Vozidlový park bude vždy len v takom stave, aký financie dovolia. Či myslíš, že súkromník bude každý rok len tak dávať zo svojho, aby boli nové vozidlá?
A čo sa týka nadväzností, CP schvaľuje mesto, čiže ak by mali úradníci na MsÚ nejaký eminentný záujem o nadväznosti, boli by už teraz.
"firmy ako Veolia alebo Connex"
Veolia aj Connex je stále tá istá firma, akurát Connex je starý názov. ?
M
Skôr ma trápi, aká je informovanosť zo strany DPMŽ. To sa nedá porovnať s MHD Nitra, kde oznamy máš na každom kroku. (V tomto Vladimíra fakt uznanie :-D), pretože zle spracovaný CP na ich stránke, napriek upozorneniu -ignorácia. A navyše keď kliknem na konkrétny CP v zozname liniek tak napr. L4 taktiež zle. Údajne cez prázdniny rok chodí v čase sedla 4x, zatiaľ čo cez školský rok až 1x. Pozrite:
http://www.dpmz.sk/Stranky/LinkaCb.php?lin=4&idzast=16&smer=A&datum=2009-07-01