Reakcia na: Kvacalova23 #16007:
Ad L50: S týmto možno len a len súhlasiť, akurát sa obávam, že ak by linka prechádzala okolo Polície, tak by sa nestíhalo spraviť celé kolo do hodiny (už teraz je to dosť na tesno, ak sa na jednom kole naberie meškanie, do konca služby ho vodič nedobehne). Ale možno by pomohlo zokruhovanie trasy v Závodí a z Hájika by pokračovala po Kvačalovej a spať na Závodskú.
Kvacalova23