Reakcia na: Kvacalova23 #16007:
Ad L50: S týmto možno len a len súhlasiť, akurát sa obávam, že ak by linka prechádzala okolo Polície, tak by sa nestíhalo spraviť celé kolo do hodiny (už teraz je to dosť na tesno, ak sa na jednom kole naberie meškanie, do konca služby ho vodič nedobehne). Ale možno by pomohlo zokruhovanie trasy v Závodí a z Hájika by pokračovala po Kvačalovej a spať na Závodskú.
prípadne v čase 12.30-15.00 potiahnúť všetky spoje až na Hájik ak by sa našli nejaké vozokilometre.
pavuk
idú v smere do Bytčice aj prímestské autobusy (a hustejšie) ktoré môžu obslúžiť zástavky v Bytčici a v priemyselnej zóne.
A sú aj lacnejšie. Inými slovami pytam sa s mongolecom: Komu bude slúžiť L20?