Zdravím Vás...Nejako sme tu začali riešit politiku?
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
toso0077
1.vhod peniaze
2. zvoľ lístok
3. veľké húkanie cela zastávka sa na teba díva (automat sa prepne do režimu že je upchatý )
4. ideš si teda kúpiť lístok do stánku
5. keď čakáš na zastávke priblížiš sa k automatu , automat ti vydá lístok ktorý , si si kupoval
a z režimu Uchatý sa prepne že je v Prevádzke.
tak toto sa mi naozaj stalo keď som si kupoval lístok na dolnej Hurbanke