Reakcia na: Andres28 #15808:
Možno nie práve tie čo tam mal, ale možno by sa nejaké našli. Ale zasa na druhej strane treba pochváliť jeho rýchlu reakciu na môj príspevok a už za pol hodinu tam neboli.Komu by ten automat slúžil, predsa cestujúcim. ?
Valec