Reakcia na: pavuk #16566:
v minulosti som sa tiez pohraval s myslienkou, ze by sa tam hodil kruhovy objazd... ale na dostatocne velky kruhac je tam podla mna malo miesta a "prenosny supermini kruhac" ako je v Zavodi by som tam neodporucal.