Povedal klasik: Len správny chlap si vie priznať chybu. Takže dnes na linke č. 2 s pravidelným odchodom celá hodina a 37 minút som nezvládal prísť načas o 13 minút na Družbu zo Strojárenskej ulici, kde na Družbe som mal príchod o celá hodina 50 minút. A ako chlap priznávam, že zo cca siedmych zastávok som prebehol asi päť kde nikto nenastupoval a ani nevystupoval. Takže hurá do tretieho tisícročia. Ale, ak by som vykonal riadne, psychiatriu , psycho a iné testy tak určite to zvádnem ako mojí kolegovia.
mimochodom netreba sa ani spoliehať na ISIC . . .
To ani z ďaleka nie je 500m. Viem, že je niekde zástavka pri Kauflande. Nechodí z tade nejaký autobus smerom na Skladovú? Nemám problém aj prestúpiť na iné číslo autobusu alebo to dôjsť pešo. Len sa neviem vysomáriť kde sú zastávky a ako sa volajú.
koco
ešte by ma len tak pre zaujímavosť zaujímalo viedieť od niektorého z vodičov ( ... jfk1 ... ) že prečo majú niektorí vodiči vždy kreatívne zablokované pravé krídlo dverí v Citelisoch