Počas Dňa bez áut môžu cestujúci získať dopravnú kartu zadarmo (22.9.2023)

S dopravnou kartou je pravidelné cestovanie autobusmi výhodnejšie.

Prešovský samosprávny kraj sa aj v tomto roku zapojí do tradičného septembrového podujatia Európsky týždeň mobility zameraného na podporu udržateľných spôsobov dopravy. V rámci podpory využívania autobusovej dopravy budú mať cestujúci možnosť vybaviť si novú dopravnú kartu Integrovaného dopravného systému Východ bez poplatku. S dopravnou kartou môžu cestujúci využívať výhodnejšie sadzby cestovného v mestskej aj prímestskej autobusovej doprave.

U dopravcu SAD Poprad si bude možné vybaviť novú dopravnú kartu zadarmo v piatok 22. septembra 2023 v informačnom centre na autobusovej stanici v Poprade v čase od 8:00 do 15:30 (s poludňajšou prestávkou) a tiež cez internetový predaj. Štandardná cena dopravnej karty mimo tejto akcie je 7 €. Na vybavenie karty na predajnom mieste je potrebné priniesť vyplnenú žiadanku a doklady uvedené v tlačive žiadanky. Fotografiu na kartu zhotovia na mieste. Dopravca upozorňuje, že počet dopravných kariet bude obmedzený.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.