Lístky cez internet

Tatranské elektrické železnice

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) poskytuje predaj jednorazových cestovných lístkov cez internet, vrátane lístkov na trate TEŽ. Prvou možnosťou je nákup lístka na stránke ZSSK www.zssk.sk, druhou možnosťou je využitie mobilnej internetovej aplikácie cez mobilný telefón s internetovým pripojením. Základné informácie o predaji cez mobilnú internetovú aplikáciu:

  • dostupná na adrese https://ikvc.slovakrail.sk/mobile-sales-main/
  • predaj najskôr 60 dní pred odchodom vlaku a najneskôr do odchodu vlaku
  • platba platobnou kartou cez platobný modul GP WebPay (ČSOB)
  • lístok platí pre konkrétneho cestujúceho a na konkrétny vlak, resp. na ktorýkoľvek nasledujúci vlak na rovnakej trase v danom dni, pre ktorý bol zakúpený
  • infocentrum: non stop 18 188, +421 24 48 58 188

Cez internet je možné aj zakúpenie sieťových predplatných cestovných lístkov na TEŽ (na 1, 3, 7 a 30 dní). Tieto je možné zakúpiť najskôr 60 dní pred začiatkom platnosti a najneskôr v deň začiatku platnosti lístka. Lístok je neprenosný a platí len pre konkrétneho cestujúceho.

Od novembra 2018 ponúka ZSSK aj aplikáciu Ideme vlakom pre smartfóny s Androidom, ktorá taktiež umožňuje nákup cestovného lístka priamo v smartfóne.


Lanovky v Starom Smokovci, Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese

Spoločnosť Tatry Mountain Resorts (TMR) ponúka internetový predaj cestovných lístkov na všetky lanovky v strediskách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Cena lístkov zakúpených online je nižšia o cca 1 € oproti lístkom zakúpeným priamo v pokladniach lanoviek.


1.11.2018
-mhd-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.