Predaj 24-hodinových lístkov vo vlakoch na TEŽ (od 13.12.2021)

Za lístky je možné zaplatiť bežnou platobnou kartou.

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) spustila v nových hybridných zubačko-električkách doplnkový predaj vybraných druhov cestovných lístkov prostredníctvom nových mobilných automatov. V každom novom vozidle sú umiestené pri dverách dva automaty (vzhľadovo pripomínajúce bežný označovač lístkov), v ktorých si môže cestujúci zakúpiť lístok, pričom platba za lístok je možná iba bežnou platobnou kartou. Platba v hotovosti nie je v tomto prípade k dispozícii.

V doplnkovom predaji sú k dispozícii tieto cestovné lístky platné na tratiach Tatranských elektrických železníc a Ozubnicovej železnice:

  • 24-hodinový sieťový lístok v cene 4 €/osoba,
  • 24-hodinový sieťový lístok pre bicykel/batožinu v cene 2,50 €/kus.

Aktualizácia: Od júla 2023 je možné zakúpiť si uvedené druhy lístkov okrem hybridných zubačiek aj v zmodernizovaných električkách TEŽ.

ZSSK upozorňuje, že ide len o doplnkovú formu predaja a odporúča cestujúcim zakúpiť si cestovné lístky v predpredaji pred nástupom do vlaku.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.