Sobotný režim prevádzky na TEŽ (od 28.3.2021)

V pracovných dňoch pôjdu na tratiach 183 a 185 navyše niektoré spoje pre pracujúcich.

Od 28. marca 2021 predbežne do 1. mája 2021 budú vlaky Tatranských elektrických železníc premávať v sobotnom režime (voľný deň).

Nad rámec sobotného režimu budú pre zabezpečenie dopravy pracujúcich v pracovných dňoch vedené tieto vlaky:

  • Na linke 183 pôjde navyše ranný pár spojov o 6:17 z Popradu-Tatier na Štrbské Pleso a o 6:28 zo Štrbského Plesa do Popradu-Tatier.
  • Na linke 185 (motorový vlak) v úseku Poprad-Tatry - Studený Potok pôjdu navyše spoje o 14:32 z Popradu-Tatier smer Kežmarok a o 15:13 zo Studeného potoka (15:02 z Kežmarku) smer Poprad-Tatry.

V cestovných poriadkoch na stránkach imhd.sk bude v pracovných dňoch platiť stĺpec pre konkrétny dátum (v prípade, ak sa premávka líši od bežného voľného dňa), resp. stĺpec Voľné dni (ak budú z danej stanice odchody zhodné s voľným dňom). Konkrétny najbližší odchod spoja je vždy v cestovnom poriadku automaticky zvýraznený. Zmeny budú zapracované aj v Plánovači cesty.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.