Železničná spoločnosť hľadá autora grafického stvárnenia exteriéru nových zubačiek

Do súťaže na vyfarbenie nových hybridných elektrických vlakov je možné zapojiť sa do 21. apríla 2019.

Železničná spoločnosť Slovensko vyhlásila súťaž na grafické stvárnenie exteriéru piatich nových hybridných tatranských zubačiek, ktoré by sa vo Vysokých Tatrách mali objaviť postupne od budúceho roka. Grafický návrh musí pozostávať z piatich navzájom súvisiacich ucelených grafík (pre každú ozubnicovú jednotku), ktoré by mali niesť symboly Vysokých Tatier. Každý návrh by mal pozostávať najviac zo štyroch farieb, pričom základnou farbou je červená.

Súťaž prebieha v termíne od 20. marca do 21. apríla 2019. Do súťaže sa môžu zapojiť jednotlivci, spoluautori, grafické štúdiá či iné právnické osoby, pokiaľ spĺňajú požadované podmienky. Podmienky súťaže je možné nájsť na stránke Železničnej spoločnosti Slovensko.

Pre víťaza má Železničná spoločnosť okrem použitia vytvoreného návrhu pripravený aj jeden lístok Maxi Klasik, ktorý umožňuje bezplatné cestovanie vlakmi na Slovensku počas jedného roka.

 

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.