Zrušenie doplnkového predaja lístkov na TEŽ (od 1.1.2013)

Od 1. januára 2013 bude v rámci úsporných opatrení zrušený doplnkový predaj cestovných lístkov vo vlakoch Tatranských elektrických železníc a Ozubnicovej železnice. Doplnkový predaj u sprievodcov bol zavedený vo vybraných vlakoch za príplatok. Po novom sa už v žiadnom vlaku nebude nachádzať sprievodca. Výnimkou zostáva zastávka Tatranský Lieskovec, kde bude cestovné lístky naďalej doplnkovo predávať rušňovodič zubačky.

Pripomíname, že cestovné lístky je potrebné zakúpiť si vopred (v železničných staniciach, v stacionárnych automatoch, cez internet, alebo u zmluvných predajcov) a po nástupe do vlaku ihneď označiť v označovači. Prirážka za cestovanie bez platného cestovného lístka predstavuje 30 €.

Od 1. januára 2013 sa zároveň pre celú sieť tatranských elektrických železníc a ozubnicovej železnice bude používať jednotný názov Tatranské elektrické železnice.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: TeBeCe #2:
?
Reakcia na: 810zssk #1:
medzi zrusenim a zavedenim bolo 2,5 roka. medzi zavedenim a opatovnym zrusenim bolo 1,5 roka ?
Nezavadzali nahodou ten doplnkovy predaj len par mesiacov dozadu po tom ako ho par mesiacov pred tym zrusili? 😃