Reakcia na: TeBeCe #257:
? tak z toho som mimo. Nikde som nepostrehol, že by sa hovorilo o konci ich prevádzky. Škoda, že ich nechali odísť len tak bez rozlúčky. ?
Budem rad ak mi niekto mudrejsi napise kde (ak) je problem

?
810zssk
ma zaujalo ze vozidlo ma vnutri BUSE. Mala 420.962-3 (alebo aj ina 420-ka) BUSE aj von? Lebo na fotkach som si to nevsimol.. dik za odpoved.