Reakcia na: TeBeCe #257:
? tak z toho som mimo. Nikde som nepostrehol, že by sa hovorilo o konci ich prevádzky. Škoda, že ich nechali odísť len tak bez rozlúčky. ?
Budem rad ak mi niekto mudrejsi napise kde (ak) je problem

?
810zssk
Co sa tyka jednokolajnosti trate - muselo by sa to zladit s casmi odchodov z Plesa. Prave z tohoto dovodu som ich zatial nerobil...