Reakcia na: Jan Vartas #8097:
Čerpal som ich práve z týchto kníh, iné podklady nie sú známe. Akurát pri napĺňaní katalógu som (priznávam, že nie celkom správne) postupoval tak, že ak zdroj uvádzal, že vozy boli vyradené napr. v rokoch 1979-1982, tak som napísal rok posledný a s otáznikom. Myslel som to akože do roku 1982 bol daný voz určite vyradený. V popise trolejbusov je tabuľka generovaná a otázniky ignoruje, takže to vyzerá tak, akoby napr. celá séria bola vyradená v roku 1982. Asi to uvediem na správnu mieru a nebude tam nič len holý otáznik.
Papyr
Mimochodom, az sa z posledneho vozidla demontuju drziaky na plechove tabule, staneme sa prvym mestom so 100% vozidiel s displejmi. A zostanu nam len spomienky na nas zvlastny trolejbusovy format plechovych tabul a na nasu zvlastnu farebnu kombinaciu modra-biela-cervena sa budeme chodit pozerat uz len do Ziliny