Reply on: Vladimír #20423:
no to teda dúfam že tú B 961 opravia čo najskôr ako sa bude dať lebo to s natrieskanými krátkymi autobusmi linky 2 (hlavne o ôsmej ráno) je netolerovateľné.
Len sa čaká ešte za jedným upgradom, aby sa nemuselo 90 autobusov prehrávať naraz. Verím, že to bude hotové ešte túto jeseň.
S499.1023
Inak tieto argumenty som už na železnici počula miliónkrát (nemá skúsenosti, nemá vozidlá, vyzobáva hrozienka, nech sa ukáže na stratovej linke bez dotácie, je to garážovka, do zimy nevydrží, zimu neprežije, neuznáva režimky a osamelé matky železničiarky nebudú môcť poslať deti do školy etc. etc.