Reply on: m2001 #27671:
Pánboh uchovaj od emtrestovkých "riešení"... ? Re #27665 5: Kopec firiem prechádza na pohyblivú pracovnú dobu. Časy keď sa hromadne dochádzalo na 6.00 sú akosi preč a pracovnú dobu si už určujú firmy sami.
Re #27664 5: "A len tak na okraj, z USS má odísť tuším okolo 4000 ľudí do predčasného dôchodku, čiže čochvíľa sa Váš najväčší tŕň v oku možno vyrieši sám..."
Tak sa preriedi počet R a RA spojov.
"Navyše, podľa dnešného rozhodnutia súdu, podielové dane z USS (cca 50 mil. Sk ročne) budú namiesto Košíc dostávať Sokoľany. Čo myslíte, kde ich mesto škrtne?"
Však pri výstavbe VSŽ boli tie pozemky násilne zabrané. A kde ich škrtne? Je otázne či je ešte vôbec z čoho škrtať, keď sa tu už zoškrtalo čo sa len dalo...
Axel
Rano som siel do prace, otvorili sa vsetky dvere, hoci z nich nikto nevystupil. Poobede som siel z roboty, polozim ruku za tvrdenie ze som pri vystupe nic nestlacil a dvere sa mi otvorili. Teraz vecer som siel odprevadit frajerku domov a znova som si vsimol, ze sa otvorili vsetky dvere aj napriek tomu ze na zastavke stali traja ludia a nikto nevystupil.