K ankete: niekto kompetentný by si mohol všimnúť, že nové nočáky akosi už neobsluhujú značné množstvo odľahlejších častí mesta (ani na "zavolanie" ako minule), takže by sa tým popoludní až večer efektívne odrezalo množstvo ľudí od domova/návštev/polnočnej omše v meste. Hlasujem za b)
5