K ankete: niekto kompetentný by si mohol všimnúť, že nové nočáky akosi už neobsluhujú značné množstvo odľahlejších častí mesta (ani na "zavolanie" ako minule), takže by sa tým popoludní až večer efektívne odrezalo množstvo ľudí od domova/návštev/polnočnej omše v meste. Hlasujem za b)
KVKV
Pokial sa USS rozhodne to riešiť , to je jeho vec. Ale pokial za to dpmk má príjem tak v tom nevidim problem – mam na mysli VZD!
Tomu dalšiemu som celkom dobre nerozumel. Ako to je, ked vodiči nemajú vstup kam? Do vst.areálu alebo do fabriky? a ako s tým súvisia tie mestske ?
Ja myslim , že v samotnej VZD problem nie je.