Ako bodku za vyrocim a jeho oddignorovanim zo strany MHD BBDS jeden nazor na ktorom sme sa zhodli vsetci.
Podnik ktory nema historiu nema buducnost
Dufam ze som nikoho neurazil.
Hlboko sa ospravedlnujem vsetkym citatelom fora, ze som vramci organizacie vyrocia prejazdil viac ako 100 Sk v MHD.
Ale bolo to pre dobro veci, tzn. vykon vo verejnom zaujme.
toto je síce OT, ale skoro som spadla z nôh. (Ešte že sedím. ? ) Len sa pozri na fórum KE, myslím, že ti ani nemusím hovoriť číslo príspevku. Tuším, že naša výchova pôsobí.
nemôžeš, všetci sme ťa ešte u nás varovali, aby si si vypol mobil. Ale neposlúchol si. Okrem toho, keď som sa zobudila ja, mohol si to zvládnuť aj ty. A tiež ti prajem pekné ráno ? .
maciatko: no tak sa ráno stalo presne to, čoho som sa obával... Môžem sa vyhovoriť na Teba? ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
LUK