Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Moky #46301:
Totiž zmena by mala byť vopred známa najmenej 14 dní, ale x-krát si všimneme, že táto lehota zachovaná nie je, dokonca ani na portal.cp niektorí dopravcovia nie sú schopní tie zmeny oznámiť. Niekedy je dôvodom aj zmena vyvolaná objednávateľom na poslednú chvíľu (z večera do rána), a niekedy jednoducho neschopnosť dopravcu dodržiavať zákon. Ale toho svedkami sme v každodennej našej premávke MHD. ?

Otázka tiež je, či sa zmena robí od stola, alebo tak, ako napr. v PB, kde sedia zástupcovia MDS a argumentujú číslami ku každej zmenej každého spoja.
Reakcia na: Agent007 #46300:
že ten link je duplicitný, som si všimol do 15 sekúnd po odoslaní príspevku, dnes ich tu bolo viac než dosť, takže sorry, ale vziať späť, ho už nemôžem.

To, že riešenie je typicky slovenské a bystrické, je fakt. Na takéto služby mám právo si ponadávať. Neviem, prečo by sa riešenie malo hľadať z večera do rána. Času bolo dosť. Neviem si takéto "riešenia" v západoeurópskych krajinách ani len predstaviť.
Reakcia na: Moky #46299:
ono sa z teplucka domova subezne s anonymitou internetu dobre prska, ze sa grafikonista pomiatol, ale svoje dovody taketo riesenie ma... ked ziadny iny, tak minimalne ten, ze z vecera do rana ucinnejsie riesenie sa vymysli len tazko... a okrem toho akekolvek riesenie nebude PLNOHODNOTOU nahradou povodneho stavu...

btw. naco duplicitny link?
Reakcia na: draxter #46287:
Nuž, takto sa to robí po slovensky a po bystricky. Jediná istota v tejto diere je v zvyšovaní daní a poplatkov. Platiť dane je povinnosť, poskytovať za ne kvalitné služby, nie.

Éra banskobystrických citybusov sa skončila:

http://www.ta3.com/clanok/6809/era-banskobystrickych-citybusov-sa-skoncila.html
AHOJTE...kde najdem odkazy na dopravcov v zahranici co volakedy boli na tejto stranke?
Zmeny v cestovnom v B. Bystrici majú motivovať ľudí k používaniu čipovej karty
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=7865&secid=4
Reakcia na: Agent007 #46293:
Ale zaujímavé, že takíto neznalci sa pomerne dobre vedia hneď zaregistrovať tu na imhd a aj napísať svoju ponosu, ale žeby si predtým radšej vygúglili www.mhdbb.sk alebo dpmbb.eu, tak to už nie. ?
Reakcia na: maja705 #46291:
nikde to nebolo napisane = este stale to svieti napriklad tu http://www.dpmbb.eu/documents/oznam%20cestuj%FAcim%20sviatky%20111213.pdf

ale ked si raz niekto nedovidi na spicku nosa, tak holt si nevsimne ako konsky oznam na webe, vo voze, na zastavke...
Reakcia na: maja705 #46291:
A prečo to píšeš sem = na stránku, ktorá s MHD BB nič nemá? Čo si musela odkliknúť aj pri registrácii...
Veľmi pekne sa chcem poďakovať, že MHD BB, dnes ráno sa postarala o to, aby nás priviedli k skúške ísť do práce taxikom. Pretože nikde na zástavke nebolo označené, že určité spoje z čísla 1 a 3, práve, keď ľudia cestujú do práce , oni zrušili, a tak nás postupne taxik zberal a odvážal do práce, však prečo aj nie, keď máme služby bližie k občanovi, hlávna vec, že cestovné išlo hore. Zaiste, kto rozhodoval o zruše.spojov, nikdy MHD nechodí, pretože by vedel, že tieto spoje sú práve pre pracujúcich a v priebehu dňa mal x možnosti na rušenie. Informáciu sme nenašli ani na internete, ale to aj tak by bolo len pre majúcich internet a ostatní, nech sa trápia, nech čakajú.Tak ďakujeme za Novoročné pobavenie ☺
Reakcia na: brefos #46289:
Táto informácia mňa teda vôbec nepotešila. Koniec starej dobrej tradície - načo nám je tlačený CP, keď všetko je na internete. Jedno z negatív dnešnej doby. Čisto ekonomický postoj železníc je samozrejme jasný. ? Ja pri cestovaní železnicami (na dlhšie trate) nosím knižný celosieťový CP vždy pri sebe, aby som mal kompletný prehľad o cestovných poriadkoch.
Niečo zo sveta železníc
Tlačené cestovné poriadky vlakov majú byť menšie a praktickejšie
http://novohrad.sme.sk/c/6200411/tlacene-cestovne-poriadky-vlakov-maju-byt-mensie-a-praktickejsie.html
Reakcia na: draxter #46287:
Súhlas s tvojim príspevkom. Od PC-čka to človek lepšie vytvorí za pár sekúnd. Hanba ?
Ak ste náhodou čakali úpravu času ochodu L20 zo ŽST z 20:31 smer Karpatská (počkanie cestujúcich z vlaku 20:31) pri zmene CP od 1.1.2012, kde sa upravoval aj dotyčný spoj 51 (denné predĺženie z Viestovej), nedočkáte sa ?, pričom stačilo skrátiť jazdné doby tohto spoja napr. medzi ŽST a NSL (z 3 na 2), či medzi AURISom a TASR (z 2 na 1) a hneď mám 2 minúty k dobru.
V obslužnosti územia nastáva disHarmónia pre tie ich Rozmary. Quo vadis Banská Bystrica, minibusy? Do Stratena? Nádej zomiera posledná...
Pozerám CP linky 20 - to kto vymyslel takúto idiotinu najhrubšieho razenia? Prestávka na stanici 12 min alebo je potreba vystúpiť a znovu si kúpiť lístok? Na Viestovej 4 min alebo ako? Toto je nezmyselná linka-nelinka. Pre koho vôbec? Neskutočné, čo toto mesto vie dorobiť s MHD. S linkou 97 to bol tiež výkrik do tmy, asi až po prečítaní príspevkov na imhd a nespokojných občanov zistilo, že sa dá aj inak. A teraz zase prúser na celej čiare s linkou 20. Najprv zdraženie lístka pre dôchodcov a potom nekoncepčné zrušenie linky. Akože toto nemá s logickou, koncepciou nič spoločné. A na toto sa skladáme z našich daní? Hanba na n-tú. Od stola by som to vedel nakresliť inak, nieto "odborníci" čo to robili. ? ? ? ☠
Reakcia na: neoBB #46283:
Áno, je to priamy spoj 7:00x z BB do Šiah (bodne pri neexistujúcom vlakovom spojení traťou 153), v Dudinciach je o 9:00x, u-spoj pokračuje na 611408 9:00x-9:20x Šahy, je to uvedené aj na výveskách. Môžeš využiť aj zastávku Štadlerovo nábrežie o 7:05x, na ktorej zastavuje cca 5 rokov. Dňa 1.5.2011 došlo k jeho pretrasovaniu, spoj predtým chodil po Zvolenskej ceste, popri letisku Sliač po I/69, teraz priamo po rýchlostnej (vzájomne sa vymenil so 611404/16). Kedysi dávno pamätám aj na víkendový spoj 605402/4 7:30a zo ZV do Dudiniec, že začínal už v BB o 7:00a. V Hontianskych Nemciach sa nezľakni, keď to pôjde na žemberovsko-levický smer cez Sebechleby, v Ladzanoch to odbočí na juhovýchod, obsluhuje to ďalších 5 obcí, namiesto jednej (Domaníky a osada Pirovské), predĺženie o 10 min.
Reakcia na: neoBB #46283:
áno, robí to jeden autobus
ahojte...chcem sa opytat ci spoj 605402 2 z BB o 7:00 a prichodom do dudiniec o 8:57 a nasledny pripoj spoj c. 611408 37 z odchodom z dudiniec do Siah vykonava jeden Bus a ak nie ci spoj do siah caka spoj z BB
Dakujem

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.