Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Danny #4251:
mestska doprava len v tych mestach, kde ju prevadzkuje SAD.
Reakcia na: LUK #4250:
Ja som pocul o tom naobed v spravach o 12:00 na Exprese, kde hovoril daky kompetentny, neviem uz z akej SADky a bola spominana MEDZIMESTSKA doprava.
Danny: čítaj poriadne... "MESTSKEJ A PRÍMESTSKEJ"
Reakcia na: LUK #4247:
ma sa to tykat MEDZIMESTSKEJ dopravy
Majkl: opäť som skúšal poslať fotky, ale nevidím to nádejne, tak mi potom odpíš do mailu, čo Ti prišlo. ?
Reakcia na: mimi #4246:
O oficiálnom vyjadrení nášho dopravcu som nič nepočul, ale má ísť o jednotný postup všetkých SADiek. SAD NR má na svojej stránke tento oznam:

"O Z N A M
VÁŽENÍ CESTUJÚCI,
V PONDELOK, DŇA 15.11.2004,
BUDÚ VŠETKY
AUTOBUSOVÉ SPOJE MESTSKEJ A PRÍMESTSKEJ AUTOBUSOVEJ DOPRAVY,
PREVÁDZKOVANÉ NAŠOU AKCIOVOU SPOLOČNOSŤOU,
PREMÁVAŤ PO CELÝ DEŇ PODĽA CESTOVNÝCH PORIADKOV PLATNÝCH
AKO V SOBOTU (ÚSPORNÝ REŽIM)
( T.J. PLATIA ZNAMIENKA UVEDENÉ PRI SPOJOCH : z, a, b, bez znamienka)
DRŽITEĽOM PREDPLATNÝCH ČASOVÝCH CESTOVNÝCH LÍSTKOV
NEBUDE PRIZNANÁ NÁHRADA ZA TENTO DEŇ.

TENTO REŽIM SA TÝKA VŠETKÝCH SPOLOČNOSTÍ SAD V RÁMCI SR.
ĎAKUJEME VÁM ZA POCHOPENIE A PROSÍME VÁS V TENTO DEŇ O POUŽITIE INEJ,
NÁHRADNEJ DOPRAVY."

? ? ?
Luk to plati aj pre medzimestke linky?
Autor: uko 10.11.2004 08.17 #954 Re:

...v pondelok 15.11.2004 budú všetky spločnosti SAD z dôvodu nedostatku finančných zdrojov a z dôvodu neochoty kompetentných orgánov riešiť túto situáciu premávať ako v sobotu ... ? ? ?
Údajne má prísť do BBDS na GO žilinská 15Tr-ka #203 ?

Tak som si otestoval nový úsek R1-ky. Žiar-BB za 20 minút... Zatiaľčo na novom úseku sú nové smerové tabule, na pôvodnej obchádzke ostali staré napriek tomu, že na Strážach ostalo len jedno odbočenie do/zo Zvolena v smere na BB.

Upozornenie pre fotografov: o pár dní by mala skončiť reklamná kampaň na ´červené bodky´, takže ak chce niekto ešte fotiť, tak nech sa poponáhľa. ?
LUK zatial na 100% ja,Kami,ty na dalsej ucasti sa pracuje.
Reakcia na: PIT #4240:
Mňa zarazilo, prečo autobus, na ktorý čakám, prechádza práve v opačnom smere... Len aby vodič nemal problémy pre svoj zdravý rozum. ?

Re #4239 mimi: Víkendové počsie asi nebude stáť za nič, tak ostanem v BB a dám prednosť dopraváckemu snemu. Kto príde?
Reakcia na: PIT #4219:

Medzi Bratislavou a Viedňou jazdia denne tri páry InterCity (IC) vlakov, ktoré od nového grafikonu vlakovej dopravy budú prichádzať a odchádzať zo železničnej stanice Wien Westbahnhof a nie zo železničnej stanice Wien Südbahnhof ako podľa súčasného grafikonu vlakovej dopravy.

Táto zmena je kvôli lepšej nadväznosti IC vlakov na vlaky do Linzu, Salzburgu, Nemecka, Švajčiarska a späť, ktoré odchádzajú a prichádzajú do železničnej stanice Wien Südbahnhof. ?
Reakcia na: LUK #4237:
bol som na parkovisku pred OC Spektrum, ale to meškanie ma hneď zaujalo, tak som sa na tom bol pozrieť z blízka. Otvorené dvere som spomenul preto, že aj keď to chvíľu trvalo, predsa ten vodič použil zdravý rozum!
Luk: Stretnutie sa uskutoční túto Sobotu o 15:00 Námestie pri soche Panenky Márie (morový stĺp) a ptom sa nsmerujeme do nejakého podniku. Prídte aj všetci ostatní čo môžete.
Majkl: už máš v schránke aj flexipôžičku... Inak to je celolep.
PIT: kua nehovor mi, že si v tom spoji bol tiež... O tých otvorených zadných dverách som radšej pomlčal... 😞
Reakcia na: LUK #4223:
potvrdzujem meškanie spoja L99/1600 z Nám. slobody to predstavovalo presne 16:14:14 cet, takže +11:14 a to ešte po zhruba trištvrteminúte nastupovania otvoril všetky dvere.
A to som ešte netušil, že mi o štvrťhodinu teta s veľkým rozčarovaním dá do ruky CL 502561/-1 z rána zo spoja L1/808, ktorý bol už na Nám. slobody vytlačený o 8:23:14 s vyše 10 minútovým meškaním a to nastupovala medzi prvými a za ňou bolo ešte veľa ľudí, takže reálne meškanie bolo ešte výraznejšie.
Reakcia na: Majkl #4229:
Heh, myslím, že T3, pokiaľ sa zrovna nehrká po úchylnom BA alebo KE zvršku, v ničom nezaostane. Výzbroj TV1 nie je veru o nič horšia.
Reakcia na: Majkl #4228:
Moja spolužiačka z gympla. V sobotu máme stretko po 21 rokoch:-). Neviem ale či tam bude. Keby si ju stretol, tak pozdravuj:-D. Meno poznám odtiaľ, že si mi raz v Mamutkovi ukazoval ten úžasný preukaz KPMaRD:-P.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.