TO FAKT ??? Teraz si ma sklamal ? no dobre tak teda práve som sa rozhodla, že ten veľký darček od Ježiška odovzdám ak nepríde Ali môjmu najobľúbenejšiemu rušňovodičovi na svete ?
Skúšal som ti už poslať tie foto busov SAD BB, ale nechce mi to odoslať. Pokúsim sa niečo vymyslieť, ale aj tak väčšina fotiek je stiahnutá z internetu: imhd.sk mestskadoprava.net
No to je fakt, je tu silný monopol a nedá sa s tým nič robiť.
Ak by to bolo možné tak by som ťa veľmi pekne poprosil:mal by som záujem o nejaké ceduľky z diaľkových liniek, chcel by som to totiž na pamiatku. Teda ak to nebudete potrebovať, tak rád by som si to zobral, nie aby to skončilo na smetisku. ? Napíš mi prosím ťa mail na irisbus@post.sk .... ďakujem
Zabudni !! Žiadne zadarmo nebude však sú monopol nenačim sa predvádzať a či ti málo bolo to debilné cestovné na x-kách ? Nak sa učia Blaváci a Slotovce, že v BB Vianoce trvajú hoc aj pol roka ?
Ale TRT ? niečo oveľa, oveľa vzácnejšie myslím, že nič lepšie nemohlo na rozlúčku byť ? dokonca na túto tému som napísala v súkromnej pošte, že sa oddnes budem volať "pani osvietená" ? A neboj keďže sme susedia pôjdeme sa spolu pohojdať na nový most aj mimo stretka ?
Re #34431 810zssk: No Hribík sa nejako rozrastá. Tá linka potom z Rožňavy bude pokračovať rovno do Bratislavy. Však niekto musí nahradiť diaľkové linky po SAD BB.
V zmysle Cenového výmeru MVD Banská Bystrica č. 1/2008 - g) Občania nad 70 rokov veku - preukazuje sa preukazom totožnosti (napr. občiansky preukaz štátu EU, pas) a to aj v prípade, že je držitel'om Preukazu "70 Dôchodca".
O Z N Á M E N I E
Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že od januára 2009 naša spoločnosť
ukončuje prevádzku diaľkových a medzinárodných liniek. www.sadbb.sk
Takze v tomto momente mozem potvrdit svoju ucast a stretku Zdrzim sa maximalne do 22.00, ak to budete tahat dlhsie tak zial nezozastnem do konca... Tesim sa na Vas zajtra pri stlpe
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
expresbb
Re #34420 810zssk: Preco len do 22:00?