to by však predpokladalo (kvôli plynulosti a rýchlosti) elektrifikáciu a možno aj čiastočné zdvojkoľajnenie trate ZV-BB
Ale uz je aj znacka. Nevidim ine riesenie ako ingoraciu. To mam ist do mesta (na pesiu zonu) radsej autom ? Uz vidim ako ma predvadzaju na zistenie totoznosti
.
Takto si ponadavaju na mladych, na MHD, na vladu ...

Jediný drastický víkendový výkyv je asi nedeľa večer cez školský rok, prídu vlaky napratané študentami a trpí hlavne 34 a 1.
. Kto vie, ako sa teraz vola ?

. A samozrejme vikend. 30 min interval, 2 x denne kvoli BP 40 min. Tiez nejake chronometraze.
Majkl
V BB sú v dobrom stave vozidlá, naopak, v BA zasa jazdí kopec hrdzavých autobusov, ale zas BA má lepšie cestovné poriadky a informovanosť cestujúcich.
Nato, že MHD prevádzkuje Slovenská aut. doprava, ktorá má v slovenskom meradle len minimálne skúsenosti s tvorbou intervalových CP, informovaním cestujúcich, transparentami atď, je to super.
Keby bolo viac peňazí, boli by všade intervalové cesťáky.