Mám tu aktualizáciu, ktorú som si náhodou všimol v Uľanke:
L43 spoj zo Srnkovej 15:45 už nechodí iba po Nový Svet ale až po Uľanku. Na zastávkach to zverejnené nie je, ale na sadbb.sk áno. Z Uľanky ide naspäť 16:10, teda na Novom Svete je 16:15. Sám som to už overil náhodou, keď som čakal v Uľanke na L54, ktorá mala ísť 16:12 a tesne pred ňou išla L43, ktorá tam vôbec nemala byť...
L43 spoj zo Srnkovej 15:45 už nechodí iba po Nový Svet ale až po Uľanku. Na zastávkach to zverejnené nie je, ale na sadbb.sk áno. Z Uľanky ide naspäť 16:10, teda na Novom Svete je 16:15. Sám som to už overil náhodou, keď som čakal v Uľanke na L54, ktorá mala ísť 16:12 a tesne pred ňou išla L43, ktorá tam vôbec nemala byť...
LUK
Preberali otázku chýbyjúceho odbočenia z diaľnice od Zvolena smerom k Tescu - jeho odpoveď: "Bola postavená prepojovacia komunikácia Tesco-Sládkovičova" (až na to že pre túto relácku je ÚPLNE ALE ÚPLNE irelevantná...)
Ďalšou témou bol ťah I/66 na výjazde z mesta na Brezno. Tu je problém vyjsť z bočných ulíc na hlavnú cestu, resp. odbočiť na križovatke pri Shell-ke. Jeho odpoveď: "Bude postavený severný obchvat mesta" (až na to, že severný obchvat vyústi priamo v problematickej križovatke...)
Treťou témou bola svetelná križovatka Hušták pod mostami a jej nedostatočná priepustnosť. Sú obavy, že po dostavbe ESC bude doprava na tejto križovatke kolabovať úplne. Jeho odpoveď: Budú postavené dva kruhové objazdy" (až na to, že postavené budú úplne niekde inde, čiže predmetná križovatka sa nezmení...) O zmysle kruháku v šesťprúdovej komunikácii ani nehovorím... ?