Vladimír: ó áno
, Kubáček, to je odborník. Veď on má na svedomí organizáciu všetkých žel. výročí v SR.
Vlado: Mne sa zdá, že linka 32 v Podlaviciach ani nikdy CP vylepený nemala! To je prístup, kvôli ktorému ma ide rozhodiť. Na Okružnej dali nový sklenený prístrešok bez vitríny, CP som tam vylepil (na sklo), ale keď ho umývali, tak ho strhli. A vzhľadom na to, že tam neni označník, tak cestujúci vlastne vôbec nevedia, ako to chodí. Veď to je primárna propagácia služieb BBDS!
, Kubáček, to je odborník. Veď on má na svedomí organizáciu všetkých žel. výročí v SR.Vlado: Mne sa zdá, že linka 32 v Podlaviciach ani nikdy CP vylepený nemala! To je prístup, kvôli ktorému ma ide rozhodiť. Na Okružnej dali nový sklenený prístrešok bez vitríny, CP som tam vylepil (na sklo), ale keď ho umývali, tak ho strhli. A vzhľadom na to, že tam neni označník, tak cestujúci vlastne vôbec nevedia, ako to chodí. Veď to je primárna propagácia služieb BBDS!
Kami
Napriek tomu su sa pokusaju autobusy slachtit. 008 napriklad zastepili modrymi blatnikmi z 0843, dost sa na stepenie pouziva pozinkovany plech.
Nastastie karosovnik rastie v zahranici a mozme sa tesit na jeho plody.