Uz rano som pisal o L.24. Pokracoval som v sledovani aj cez den, tentoraz uz z mesta. A mozem potvrdit, ze skutocne su tam "divoke" prejazdy. Rano tam isiel 349BJ, 006AG, potom 244AY a 351BJ. Poobede zacali 006AG, potom asi dve hodiny 244AR a 351BJ, teraz tam isiel 294BD. Vypada to tak, ze su to len vybrane spoje L.25 co prehodili na Mladeznicku. Ale ako som pisal rano, som osobne sklamany s vytazenostou. Cakal som uz od prveho dna viac.
Ahojte
Ahojte
Kami
To zjednotenie chronometrazi co spominal Majkl, by sa dalo realizovat aj priamo v EMteste. Ak to neumoznuje teraz, iste to radi urobia (za peniaze samozrejme). Investicia by sa rychlo vratila pri zjednoduseni tvorby CP.